Péče o zboží - čištění a praní

PRANÍ
Všechny naše oděvy jsou řádně testovány.Každý z naších oděvů má svoje prací instrukce a je důležité dodržovat následující. Oděv je nutné vždy prát s podobnými barvami a při doporučené teplotě, aby oděv nestratil barvu a vypadal stále jako nový. Prát odděleně, to znamená, že barvivo se může rozpouštět z tkaniny, protože některé oděvy mohou  mít ze začátku barviva o něco více. A proto je důležité se řídit pokyny praní.
 
PŘEDPÍRKA
Použijte stejné množství pracího prostředku, jak na hlavní prací cyklus, kdy předepíráme velmi špinavé prádlo, ale můžem vynechat cyklus předpírky, pokud je oděv méně špinavý. Namáčení oděvů se nedoporučuje vzhledem ke škodám, které nerozpuštěný prostředek může způsobyt tkanině.
 
ČISTÍCÍ PROSTŘEDEK
Vždy používejte správné množství pracího prostředku-viz na obalu pracího prostředku. Použivejte prací prostředek bez bělidel a zvolte vhodnou teplotu praní.
 
SUŠENÍ
Pouze v sušičce, v krajním případě - pokud máte dostatek času a prostoru, doporučuje se oděv sušit pověšením, protože je to lepší pro vaše oděvy.Sušička je lepší pro vyhlazení tkaniny a švy, než je sušit pověšením. Při sušení by neměl být oděv zcela suchý, neboť to způsobuje zbytečné opotřebení a může způsobyt smrštění.

OBUV
Uchovávejte čistou obuv v suchém a větraném prostoru, pokud nejsou používány. Před každým  použitím se ujistěte, že obuv není nějak porušená. Obuv čistěte pravidelně, pomocí štětce, hadříku a podobně.Ošetřujte kůži pravidelně pomocí vhodných přípravků, například tuku, vosku nebo krému na obuv. Nepoužívejte agresivní výrobky (benzin, kyseliny, rozpouštědla, atd.), které mohou ohrozit kvalitu, bezpečnost a trvanlivost ochranných pracovních prostředků. Nesušte obuv v blízkosti nebo v přímém kontaktu s kamny, ústředním topením, nebo jiných zdrojů tepla.
 
RUKAVICE
Skladujte rukavice v chladném a suchém prostoru. Vlastnost rukavic může být ovlivněna, vlhkostí vzduchu, větší teplotou a silným slunečním zářením. Vyčistění kožené rukavice pomocí slabého roztoku vody a mýdla a třením rukavice proti sobě. A nechat rukavice jen navzduchu. Viz symboly níže.